Vestavěné skříně fotogalerie
Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE
Vestavěné skříně na míru

Návrh vestavěné skříně

Návrh vestavěné skříně

22. 3. 2012, 11:33

Každé bytové zařízení je vhodné po čase vyměnit, aby náš byt byl stále moderní, abychom se v něm cítili dobře a aby všechno dostalo své místo a přitom byl v bytě dostatek místa na všechny činnosti, koníčky a odpočinek. Trendem jsou vestavěné skříně.

Vestavěné skříně - návrh

Některé věci potřebujeme mít stále na očích a při ruce, jiné používáme jen občas a další byt právě nezdobí a je zapotřebí je ukrýt do nějakých úložných prostorů. A těch není nikdy dost. Určitě si nechceme byt „ozdobit“ sice funkčními, ale nevhodnými policemi a ani kout zatažený závěsem nás neuspokojí. Ale vestavěná skříň – to je něco úplně jiného.

Zaplnit lze každý kout

Skříň nemusí vždy stát uprostřed místnosti a nemusí být v obývacím prostoru vůbec. Pořídíte-li si vestavěnou, může být v těch místech, kam jiný nábytek nelze umístit. Zaplnit může nevyužitý výklenek, místo vedle schodiště i pod střechou. Hodí se stejně dobře do předsíně, do komory, dílny nebo garáže a všude osvědčí svou praktickou funkci.

Skříň, která slouží i zdobí

Vestavěné skříně na míru na našem trhu například nabízí firma Kapitan group. Tady dokážou vyjít vstříc každému přání i toho nejnáročnějšího zákazníka. Navrhnou vám tady takové skříně, aby odpovídaly ostatnímu vybavení bytu a podle vašich potřeb přizpůsobí i vnitřní uspořádání tak, aby prostor vyhovoval tomu, co do skříně uložíte. Vzhledem ke specifikám postavení skříně v prostoru nabídnou i vhodné dveře a design.

Vybírat je z čeho

Skříně od Kapitana group představují opravdu nepřeberné množství podob a tvarů a také cenové relace jsou v různých stupních. Samozřejmě, že skříň na míru bude vždy dražší, než vyráběná sériově. Ale věřte, že litovat nebudete. Už to, že si budete moci zvolit materiál – od plastu přes dřevo až ke kovu a sklu – a také to, že po objednání do několika dnů dostanete ceník a hotové dílo začne sloužit do dvou týdnů, je nabídka, která se neodmítá.

Zobrazení: 111355 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0