Vestavěné skříně fotogalerie
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde
Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

30. 3. 2012, 13:56

Také trpíte nedostatkem prostoru? Zabírají šatníky ve vašem bytě příliš mnoho místa? Jednoduchou odpovědí na otázku jak ušetřit prostor, jsou vestavěné skříně na míru. Vestavěné skříně jsou na trhu již delší dobu, avšak v posledních letech zažívají doslova boom. Také zvažujete jejich pořízení?

Vestavěné skříně na míru

Jsou trendy, praktické a účelné. Na rozdíl od klasických šatníků se strojově určenými rozměry, poskytují vestavěné skříně možnost využití jakéhokoliv prostoru. V praxi to znamená, že využitím prostorů, které nelze zaplnit běžnými skříněmi a komodami, ušetříte velké množství místa v jiných místnostech. Vestavěné skříně v jedné místnosti lze využít jako šatnu pro celou rodinu.

Zlepšete tok energie v místnosti pomocí vestavěných skříní na míru

Komody a úložné prostory v místnosti zabírají místo a brání tak toku pozitivní energie. I v učení feng –shui je pro dobrou atmosféru a dobrý pocit z místnosti důležité, aby místnost nebyla přeplněná. Využitím vestavěných skříní provzdušníte svoje obydlí. Zanedbatelný není ani dobrý pocit z uklizeného prostoru. Příjemný pocit navozuje uklizený prostor i dobře vypadající stylová vestavěná skříň.

Vestavěné skříně na míru jsou tou nejlepší volbou při rekonstrukci

Pokud plánujete přestavbu, zahrňte do svých plánů i vestavěné skříně na míru. Jsou výraznými prvky moderního bytu ale zároveň jsou i praktickými pomocníky. Vestavěnou skříň můžete využít i jinak než jen na oblečení. Lámete si hlavu, kam uložit žehlící prkno, vysavač či čistící prostředky? Odpovědí je elegantní úložný prostor v podobě vestavěné skříně.

Malá, velká nebo obrovská? Vestavěné skříně na míru rozměry neřeší

Když mluvíme o vestavěné skříni, většina si představí velkou a rozměrnou skříň. Opak může být pravdou. Tím, že skříň je „na míru“ , můžeme využít téměř jakýkoliv prostor. Malá vestavěná skříň se může proměnit na menší sklad čistících prostředků a podobně.

Také vás začínají vestavěné skříně lákat?

Zobrazení: 145771 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0